Kontakt

~ her finner du oss

Hovedkontoret vårt ligger på Bryne, og vi har flere butikker fordelt rundt omkring i hele landet. Du kan kontakte oss via hovedkontoret for videreformidling, eller du kan ta direkte kontakt med butikken. 

ACsenteret Bryne (hovedkontor)

Addresse

Prestegardmarka 4, Lye
4347 Bryne

Telefon

+ 47 51 77 78 70

Telefon og åpningstider

Telefontid mellom kl. 10:00 - 14:00 
Åpningstider: pga koronadugnad holder vi kun åpent etter avtale

Image

ACsenteret Bergen

Nedre nøttveit 62, 5238 Rådal
Tlf. 55 38 03 00
bergen@acsenteret.no
Kart...

Telefontid: 10:00 - 14:00
Åpningstider: etter avtale

ACsenteret Drammen

Kobbervikdalen 87, 3036 Drammen
Tlf. 33 47 31 00
drammen@acsenteret.no
Kart...

Telefontid: 10:00 - 14:00
Åpningstider: etter avtale

ACsenteret Kristiansand

Nye Teglverksvei 7A,  4632 Kristiansand S
Tlf. 51 77 78 70
kristiansand@acsenteret.no
Kart...

Telefontid: 10:00 - 14:00
Åpningstider: etter avtale

ACsenteret Oslo

Marcus Thranes vei 64, 1472 Fjellhamar
Tlf. 22 72 96 96
oslo@acsenteret.no
Kart...

Telefontid: 10:00 - 14:00
Åpningstider: etter avtale

ACsenteret Stavanger

Haugåsstubben 7A, 4016 Stavanger
Tlf. 51 88 55 80
stavanger@acsenteret.no
Kart...

Telefontid: 10:00 - 14:00
Åpningstider: 
man: 10:00 - 12:30
Tirs:  10:00 - 17:30
Ons: 10:00 - 14:00
Tors: 10:00 - 17:00
Fre:   10:00 - 12:30

ACsenteret Telemark

Løkka 9, 3271 Larvik
Tlf. 51 77 78 70
telemark@acsenteret.no
Kart...

Telefontid: 10:00 - 14:00
Åpningstider: etter avtale

ACsenteret Trondheim

Tungavegen 34, 7043 Trondheim (like ved IKEA)
Tlf. 735 24 900 / 930 25 542
trondheim@acsenteret.no
Kart...

Telefontid: 10:00 - 14:00
Åpningstider: man-fre 08:00 - 16:00

ACsenteret Østfold

Torp marinepark, Sulfatveien 29, 1658 Torp
Tlf. 51 77 78 70
ostfold@acsenteret.no
Kart...

Telefontid: 10:00 - 14:00
Åpningstider: etter avtale