Kontakt

~ her finner du oss

Hovedkontoret vårt ligger på Bryne, og vi har flere butikker fordelt rundt omkring i hele landet. Du kan kontakte oss via hovedkontoret for videreformidling, eller du kan ta direkte kontakt med butikken. 

ACsenteret Bryne (hovedkontor)

Addresse

Prestegardmarka 4, Lye
4347 Bryne

Telefon

+ 47 51 77 78 70

Telefon og åpningstider

Telefontid mellom kl. 10:00 - 14:00 
Åpningstider: Man - fre 08:00 - 16:00

Image

ACsenteret Bergen

Nedre nøttveit 62, 5238 Rådal
Tlf. 55 38 03 00
bergen@acsenteret.no
Kart...

ACsenteret Drammen

Øvre Eikervei 83, 3048 Drammen
Tlf. 33 47 31 00
drammen@acsenteret.no
Kart...

ACsenteret Haugesund

Karmsundgaten 61 B,  5528 Haugesund
Tlf. 52 72 12 60
haugesund@acsenteret.no
Kart...

ACsenteret Innlandet

Furnesvegen 137, 2318 Hamar
Tlf. 51 77 78 70
innlandet@acsenteret.no
Kart...

ACsenteret Kristiansand

Nye Teglverksvei 7A,  4632 Kristiansand S
Tlf. 51 77 78 70
kristiansand@acsenteret.no
Kart...

ACsenteret Oslo

Garver Ytterborgsvei 83, 0977 Oslo
Tlf. 22 72 96 96
oslo@acsenteret.no
Kart...

ACsenteret Telemark

Løkka 9, 3271 Larvik
Tlf. 51 77 78 70
telemark@acsenteret.no
Kart...

ACsenteret Stavanger

Haugåsstubben 7A, 4016 Stavanger
Tlf. 51 88 55 80
stavanger@acsenteret.no
Kart...

ACsenteret Trondheim

Tungavegen 34, 7043 Trondheim (like ved IKEA)
Tlf. 735 24 900 / 930 25 542
trondheim@acsenteret.no
Kart...

ACsenteret Østfold

Torp marinepark, Sulfatveien 29, 1658 Torp
Tlf. 51 77 78 70
ostfold@acsenteret.no
Kart...